Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Natural green parks по градови

Krusevo Skopje Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Natural green parks

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Botanical garden (Botanicka gradina)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City park (Gradski park)


 • Address : Gradski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dog Park (Park za kucinja)


 • Address : Gradski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Garden - GTC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Journalists' Park (Park na novinarite)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lakes' park (Park na ezerata)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Avionce


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Delfina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Filip II


 • Address : nas.Avtokomanda
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Francophonie (Park na frankofonija)


 • Address : Gradski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Frederic Chopin (Park Frederik Shopen)


 • Address : nas.Kisela Voda
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Gorce Petrov


 • Address : nas.Gjorche Petrov
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Jane Sandanski


 • Address : bul.Srbija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Kapistec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Makedonija


 • Address : nas.Kisela Voda
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Regional Center Aerodrom (Park Reonski Centar Aerodrom)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Tose Proeski


 • Address : nas.Novo Lisiche
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park Woman Warrior (Park Zena Borec)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park-Cento


 • Address : Sava Mihajlov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park-Metodija Andonov Cento


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 143 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 47 | | | веќе видена

Аптеките се многу значајна, па можеби и суштинска алка во системот што обезбедува здравствени услуги за населението. Тие не се само компании ориентирани кон ...
сите 13 | | | веќе видена

Меѓу најбараните вештини оваа година беа маркетингот на социјалните мрежи, сметководството и виртуелната помош. Хонорарната платформа Upwork неодамна објави ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel