Гобекс


  • Адреса: Рашанец, с.Лескоец 74
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7513 км
  • Локација: Лескоец
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 113 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи