Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Битола


Бламеја


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 128
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби-јов


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боно


 • Адреса: Гоце Делчев 47-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Булка


 • Адреса: Петко Шалевски 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вега


 • Адреса: Мирка Гинова 27
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Венита


 • Адреса: Индустриска 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Пауза: Пон-Пет 12-17ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виталија


 • Адреса: Партизанска 48-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голем извор


 • Адреса: Борка Талески 15
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голем Извор


 • Адреса: Прилепска 60-А
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гулаб


 • Адреса: 7-ми Јули 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дабоми


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7562 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дар-але пром


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7557 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деликатес Супер


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 64-г
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делфина компани


 • Адреса: Цане Бујковски 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дим-Дам


 • Адреса: с.Трновци Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ева


 • Адреса: Бистра 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еврокекс


 • Адреса: Цар Самоил 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еленик


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7563 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еленкис


 • Адреса: 7-ми Јули 65
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жаклина


 • Адреса: Трајче Стефановски 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 20 | | | веќе видена

Денеска на сметките на околу 14.300 тутунопроизводители се исплатени субвенциите за реколтата од 2023 година во вредност од близу една и пол милијарда денари. ...
сите 30 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Централната банка на Франција, гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска учествуваше на „Регионалниот форум за ...
сите 7 | | | веќе видена

Кинеските медиуми повикувајќи се на податоци од Шангајската царина, објавија дека од Шангај, Кина се извезени 149 бродови во првите два месеци од 2024 година, ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи