Металтерм

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Фјодор Достоевски 72
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км

  • Телефон 2: 02 2038353
  • Факс: 02 2048057
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:30 до 12:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684494925_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Фирмата Металтерм ДОО е основана 1999 година. Основната дејност е увоз и трговија во 5 основни области: опрема за греење, опрема за водовод, индустриски инсталации, нерѓосувачки челици – прохром, ISOVER минерална волна.

Една од областите во кои работиме се водоводните инсталации.

На располагање во магацин се следните производи:

•Полипропиленски цевки и фитинг
•Поцинкувани цевки и фитинг
•Фитинг од месинг
•Арматура за водовод
•Пумпи и пумпни системи
•Материјал за заптивање
•Опрема за купатила
повеќе
5%заштеда
Цена со ДДВ:36.330 ден.34.500 ден.

Nordstar CS-51V 3А18kBTU


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи