Круг-ШТ Инженеринг


  • Адреса: Емил Зола 10/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Телефон 2: 072 242190
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Изработка на Архитектонски проекти и комплетна проектна документација за Станбени, Деловни, Угостотелски и останати објекти.

Го дефинираме функционалното решение, примарните и споредни содржини по сите нивоа, пресеци, фасади, 3Д приказ, се врши координација со останати фази и комплет предмер пресметка за реализација на објектот
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи