Една


  • Адреса: Славка Недиќ 10/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Дебар Маало


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715860776_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Една ви овозможува целосен менаџмент на еден објект од идеја до реализација, лиценцирани сме за проектирање, урбанизам, надзор и изградба на објекти.

УСЛУГИ:

- Урбан дизајн
- Дизајн на административни објекти
- Дизајн на државни објекти
- Дизајн на станбени објекти
- Дизајн на индустриски објекти
- Дизајн на хотели
- Индивидуални живеалишта
- Експо дизајн
- Дизајн на сценографија
- Внатрешен дизајн

Нашата главната цел е да им понудиме на клиентите целосна услуга започнувајќи од идеја и современ дизајн до комплетен градежен процес во соработка со нашите партнери.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Куќи


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи