Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Vinicë

Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel Mihail


 • Adresa: Boris Kidriç 43
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 18:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën IlijaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Illija ProrokKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Joakim OsogovskiKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan KrtistellKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka


 • Adresa: f.Istibanjë
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7576 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën StefanKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Минималната синдикална кошница за април изнесува 60.212 денари и е за 1.214 денари повисока отколку во март годинава кога беше 58.998 денари. Со изнајмен стан ...
сите 44 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Неизвесно е што ќе се случува со војната во Украина и на Блискиот Исток која директно се рефлектира врз цената на нафтата. Не се знае ниту каква ќе биде ...
сите 18 | | | веќе видена

Акционерското друштво „Европа“ има закажано Собрание на акционери за 15 мај годинава, и за него се предложени бројни предлог одлуки, меѓу кои и онаа за ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Нашите претставници на Европскиот квиз на парите, учениците Кирил Китевски и Кристијан Лазароски, кои го освоија третото место на ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj