Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Krushevë

Shën Bogorodica


 • Adresa: Mishe Eftim p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Krstitell


 • Adresa: Nikolla Gjurkoviq p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Pr nga 07:00 deri më 11:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Nikolla


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka Rimjanka


 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Troica


 • Adresa: Pitu Guli p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7528 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 15 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,7 отсто, прогнозира Меѓународниот монетарен фонд во најновиот Светски економски ...
сите 79 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj