Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Koçanë

Shën Atanasij


 • Adresa: f.Orizari
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7572 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën DimitrijKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrij


 • Adresa: f.Zërnovcë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7577 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Gjorgji


 • Adresa: Ilindenska 82
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Mbreti Konstantin dhe Mbreteresha Elena


 • Adresa: Marshal Tito, f.Sokollarcë p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7563 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum OhridskiKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.NedelaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 120 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj