Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Kavadar

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Bogorodica


 • Adresa: Strasho Pinxhur, f.Vatasha p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7576 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën DimitrijaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija-Tempullli


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Paraskeva


 • Adresa: Cvetan Dimov p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Troica


 • Adresa: Proleterska, f.Rosoman p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 123 | | | веќе видена

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Функционалната структура, „Star“ и таканаречениот „7 Whys“, односно „7 зошто“ се трите модели, меѓусебно тесно поврзани, кои се ...
сите 5 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 18 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj