Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Gostivar

Sv.Atanas


 • Adresa: f.Zhellezna Reka
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7489 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta Bogorodica


 • Adresa: Dimitar Vllahov 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 120 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj