Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Manastir

Dioqeza Ortodokse Prespano Pelagonike


 • Adresa: Vllatko Millenkovski 55
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shëen NikollaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AnaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AnastasijKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AnastasijKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Apostol Fillip


 • Adresa: f.Dollno Oreovo
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7568 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Apostol Petar i PavleKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Apostol Petar i Pavle


 • Adresa: f.Dollno Agllarci
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7561 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel MihailKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel MihailKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel Mihail


 • Adresa: f.Sërpci i poshtëm
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7548 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 127 | | | веќе видена

Ова случување се одржува четврти пат по ред Доаѓа голем настан во светот на криптовалутите, а тоа е халвинг. Овој технички настан се случува на секои четири ...
сите 9 | | | веќе видена

Добрата вест што ја носат статистичките податоци од Народната банка е дека во првите два месеци од оваа година паѓа просечната каматна стапка на новоодобрените ...
сите 24 | | | веќе видена

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 3 | | | веќе видена

Иако звучи невозможно, постои работа која нуди 13-та и 14-та плата, на кои сигурно не би помислиле. Станува збор за работа во перална во Австрија, чии ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Во организација на Бугарското здружение за интервентни кардиолози, на 13 април во Универзитетската болница „Света Ана“ во Софија, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj