Кај Дуле Тетоец


  • Адреса: Миле Поп Јорданов б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км

  • Телефон 2: 02 3070326
  • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 23:00
    Пет - Саб од 10:00 до 01:00
    Нед од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Стабилизирање на цените на примарните производи, натамошното намалување на застојот во снабдувањето, но и на затегнатите меѓународни финансиски услови коишто ...
сите 81 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи