Фиш хаус Делфин

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: с.Чегране
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7478 км
  • Локација: патот Брвеница кон Чегране

  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565252151_35.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Нашата кујна е една од точките во кои се гордееме. Готвењето само по себе е наука, но останува на шефовите да го претворат во уметност што нашите мајстори ја правеа со години во најпознатите ресторани во нашата земја.

Ние се гордееме во грижата за нашите готвачи и шефови во деталите и нивната најголема заложба за извонредност во здрав начин на живот! Нашата гурманска кујна со деликатно подготвени јадења ќе ја направи вашата посета на ресторанот незаборавно кулинарно искуство. Нашето мени ја истакнува разновидноста на јадења, почнувајќи од рибата што ја култивираме, но и свежото месо, зеленчук и други органски производи од областа, многу вкусно.

Месото подготвено во ресторанот е локално изворно и гарантирано за највисок квалитет и стандарди. Нашите салати и супи ги комбинираат свежината, вкусот и традицијата на традиционалната кујна.

Ресторан - Фиш Хаус Далфин, исто така, нуди дневна услуга за појадок, ручек и вечера за сите клиенти. Исто така во ресторанот ќе можете да уживате во специјална пица како ниту едно друго место во Гостивар.

Ресторан - Фиш Хаус Делфин е идеално место за јадење, за деловни состаноци или за уживање во незаборавни моменти со пријателите за секаков вид семејна манифестација или прослава.

Вие само посетете нè и ветуваме дека ќе сакате повторно да се вратите!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи