Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Juice bars
 • Coffee to go
 • Salad bar
 • Cafes
 • Health & diiet food retail
 • Restaurants A - Z
Повеќе филтриПомалку филтри

Juice bars по градови

Kicevo Ohrid Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Juice bars

M House


 • Address : Boris Kidrich b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Address : Ilindenska 301
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bu


 • Address : Leninova 12
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crux bar


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 60 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

juice bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruit Box


 • Address : Kliment Ohridski 100
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruit land (Frut lend)


 • Address : bul.Jane Sandanski 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Categories:

juice bars, salad bar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruttissimo juice bar


 • Address : bul.Partizanski Odredi 21-a/2-4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruttissimo juice bar


 • Address : TC Leptokarija
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 11:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juice bar (Dzus bar)


 • Address : Aminta III (Leninova) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:30 to 00:00 • Fri - Sat from 08:30 to 01:00

Categories:

juice bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juicy&Co


 • Address : Ljubljanska, Siti Mol 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

My Sportakus


 • Address : Antonio Grubishic 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad cafe bar


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad kafe bar


 • Address : Gradski Park pred malata fontata
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presto/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Squeeze Me (Skviz mi)


 • Address : Vasil Glavinov 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 17:00

Categories:

juice bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vega


 • Address : Franklin Ruzvelt 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velo cafe


 • Address : Gradski Park pred diskotekite
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velo cafe


 • Address : Gradski park 151/9-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vintage Cafe


 • Address : bul.Osloboduvanje 74
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 01:00 • Sat from 08:00 to 02:00 • Sun from 09:00 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 94 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Извршниот директор Илон Маск во четвртокот тврдеше дека хуманоидните роботи Optimus на неговата компанија на крајот би можеле да ...
сите 17 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel