Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Iso certification
 • Quality control consultants (iso)
 • Consulting
 • Quality assurance & control
 • Education centres
 • International Companies - Representative Offices
 • Training
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Iso certification

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Intercert


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 44-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ИНТЕРЦЕРТ е акредитирано сертификациско тело кое врши ИСО сертификација и надзор на системи за управување со точно дефинирана и јасна цел да биде единствено препознатливо сертификациско тело на македонскиот пазар преку квалитетни, компетентни и високообразовани сертифицирани аудитори се извршуваат проверки и надзор со највисок квалитет.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1459758680_57.jpg?t=true&w=300&h=300

Best Cert Solution


 • Address : Mirche Acev 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Control cert


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 40-a-1/v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

G-konsalt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija Triumf


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Management of projects financed by international sources

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715694974_72.png?t=true&w=300&h=300

TUV NORD CERT


 • Address : 11-ti Oktomvri 52-a/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel