Интернационал Палас


  • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 40
  • Место: Велес
  • Локација: центар, спроти судот


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652775142_6.png?t=true&w=300&h=300


Хотел ‘’International Palace’’ е совршено место кое што вашиот одмор ќе го претвори во вистинско уживање. Одличната услуга и комфорот кој го нудиме, надополнети со прекрасниот поглед кон стариот дел на градот. Неговата местоположба е во центарот на градот.

Новоотворен Хотел со 4 ѕвездички кој со своите карактеристики ви гарантира високо ниво на квалитетно сместување.

⭐⭐⭐⭐Хотелот ‘’ International Palace’’ исто така нуди одличен ресторан во кој можете да уживате во специјалитетите и автентичната храна на македонското поднебје.🍴Во слкоп на хотелот има и кафич.☕

Располагаме со бесплатен паркинг.

Хотелот располага и со конференциска сала погодна за секаков вид конференции, прес-конференции, презентации, деловни настани, семинари и состаноци.

Нашето задоволство ќе биде неизмерно доколку и Вие одлучете да бидете дел од нашиот хотел. @ Hotel International Palace +389 72 661 200
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи