ИЦС Груп - продажен салон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 160
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км

  • Телефон 2: 076 344728
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652703183_08.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Како премиум партнер на Јапонскиот бренд DAIKIN за Македонија, сакавме производите да ги донесеме што поблиску до секој заинтересиран клиент. За таа цел ИЦС ГРУП го отвори третиот изложбено-продажен салон во Скопје, лоциран во населба Карпош, на Булевар Илинден бр.160.

На површина од околу 200м2, дизајниран според сите стандарди на премиум брендот Daikin, посетителите ќе можат на едно место да ги видат и почуствуваат предностите и начинот на работа на енергетско-ефикасните системи од палетата на овој престижен бренд

-инвертер – клима уреди,
-Altherma – топлотни пуми,
-VRV системи,
-вентилконвектори
-прочистувачи на воздух

Пријатната атмосфера на салонот, овозможува секој посетител да се чуствува добредојдено.

Во неговата работа, главен акцент е ставен на високо-професионалниот однос на сите вработени, преку следниве активности:

-Изработка на термотехнички и енергетско- ефикасни решенија за секој вид на објекти
-Продажба на DAIKIN опрема
-Професионална инсталација на клими и останата термотехничка опрема
-Сервис и одржување
-Онлајн продажба од WEB продавницата на ИЦС ГРУП, со низа дополнителни предности и попусти
повеќе
20%заштеда
Цена со ДДВ:247.800 ден.198.240 ден.

Daikin ALTHERMA 3 - топлотна пумпа

15%заштеда
Цена со ДДВ:33.900 ден.28.815 ден.

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

10%заштеда
Цена со ДДВ:115.266 ден.103.739 ден.

DAIKIN инвертер клима Perfera FVXM- ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:49.900 ден.44.910 ден.

DAIKIN инвертер клима SENSIRA FTXC- ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:56.800 ден.51.120 ден.

DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A +RX ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:44.900 ден.38.165 ден.

Daikin прочистувач на воздух и овла ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:31.500 ден.28.350 ден.

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

10%заштеда
Цена со ДДВ:37.900 ден.34.110 ден.

Daikin прочистувач на воздух и овла ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:49.900 ден.44.910 ден.

Daikin new SENSIRA FTXC-35/RXC-35 и ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:67.900 ден.61.110 ден.

Daikin SENSIRA FTXF-42/RXF-42 инвер ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:78.900 ден.71.010 ден.

Daikin SENSIRA FTXF-50/RXF-50 инвер ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:105.516 ден.94.964 ден.

DAIKIN INVERTER клима уред - EMURA ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:58.900 ден.53.010 ден.

Daikin SENSIRA FTXF-35/RXF-35 инвер ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:77.900 ден.70.110 ден.

Daikin new SENSIRA FTXC-50/RXC-50 и ...

Цена со ДДВ:1 ден.

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

10%заштеда
Цена со ДДВ:42.900 ден.38.610 ден.

DAIKIN инвертер клима SENSIRA FTXC- ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи