Хемофарм


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 60-б/1-4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: во близина на католичка црква

  • Телефон 2: 02 3111584
  • Факс: 02 3111584
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586162983_93.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Примарната активност на компанијата е производство на квалитетни, ефикасни, безбедни и прифатливи фармацевтски производи.

Компанијата е посветена на континуирана иновација. Покрај истражување и развој на современи фармацевтски производи, Хемофарм посветува посебно внимание на одржливите деловни практики.

Пациентите секогаш се на прво место за нас, поради што ние се потрудиме да ги снабдуваме граѓаните со доволна количина лекови во овој момент, почитувајќи ги најстрогите мерки на претпазливост и заштитата на нашите вработени и сите корисници.

Нашиот строг систем за управување со квалитет обезбедува сигурност, квалитет и ефикасност на сите наши лекови во секое време, и посебни, строги заштитни мерки на сите наши вработени во производството.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Prostenal PERFECT

Цена со ДДВ:Побарај цена

ViraSoothe

Цена со ДДВ:Побарај цена

ViraSoothe

Цена со ДДВ:Побарај цена

Urobitrat

Цена со ДДВ:Побарај цена

Имуноцинк


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи