Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гинеколошки ординации
 • Стерилитет-фертилитет (лекување)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Гинеколошки ординации во Битола

Генезис


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гинекомедика


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 154/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:30 до 15:30 • Вто , Чет од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Анастасиевски Тони


 • Адреса: Никола Тесла 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон , Сре од 12:30 до 19:30 • Вто , Чет - Пет од 08:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Билјана Талевска


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 62-б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Кирил Настевски


 • Адреса: Мирче Ацев 10-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Трпевски Љупчо


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 21/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон , Сре од 12:00 до 20:00 • Вто , Чет од 08:00 до 16:00 • Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски - гинекологија


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медихелп


 • Адреса: Леринска 47
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Света Ана


 • Адреса: Стреја Нахмијас 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Поскапувњето на струјата ги здрма и граѓани кои интензивно трагаат како да постават сончеви панели на своите покриви со цел да ги намалат сметките за струја ...
сите 22 | | | веќе видена

Повисоки цени на огревното дрво, бараат Национални шуми од Владата. Во разговор за Гласот на Америка, в.д. директорот на претпријатието, вели: Цените не се ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи