Г 8

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7469 км
  • Локација: Кај Ата петрол, патот за с.Фалише

  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558944823_54.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Она што започна како скромна мелница, способна да мелење 40 тони пченица дневно, сега е една од најсовремените и конкурентни мелници во земјава со огромен капацитет месечно. Почнавме со највисоката опрема за време и се фокусиравме на квалитетот на секој начин.

Овој пристап сигурно го поттикнуваше нашиот успех, но со текот на годините беше зајакната со силна инвестиција во обезбедувањето на најнапредните технологии, проширувањето на нашите капацитети и континуираната обука на нашиот висококвалификуван кадар.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Брашно ТИП 500

  • Продавач:Г 8
Цена со ДДВ:Побарај цена

Брашно ТИП 400

  • Продавач:Г 8

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи