Витамил


 • Адреса: Магистрален пат Тетово-Скопје
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7469 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563863782_87.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Витамил
  Витамил им нуди на своите клиенти висококвалитетни житни производи и решенија со додадена вредност. Нашата широка палета на брашно, мешавина, производи за леб, овес и состојки се направени од природни состојки по строги стандарди. Нашите производи може да бидат приспособени да одговараат на специфичните критериуми на купувачите, помагајќи им да создадат вкусни искуства за потрошувачите и да се разликуваат од нивните конкуренти.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи