Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Охрид
 • Тетово
 • Радовиш
 • Гостивар
 • Битола
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фурни
 • Пекарници
 • Леб и бели печива
 • Бурекџилници
 • Ресторани - млечни
 • Брашно-Производство И Трговија
 • Слаткарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фурни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Златно зрно


 • Адреса: Менде Црвенкоски 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоби


 • Адреса: бул.Туристичка 57
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоби


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јовче


 • Адреса: бул.Јане Сандански 78 лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јовче


 • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:30

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кеском


 • Адреса: 1-ви Мај 3
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козле


 • Адреса: Козле 49-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козле 2


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марфи


 • Адреса: Егејска 12
 • Место: Радовиш
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мелница Фурна Диме


 • Адреса: Босна и Херцеговина б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики


 • Адреса: Бошко Корчагин 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 23:00 до 07:00

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Настоски


 • Адреса: Александар Гушо 22
 • Место: Охрид

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пекара Црниче


 • Адреса: Павел Шатев 10-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

фурни, пекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пекара 10


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Антон Попов) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плетварец


 • Адреса: Јоска Јорданоски 31
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порта


 • Адреса: 4-ти Јули 2
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ребуш


 • Адреса: Петар Ѓончевски Гиле 5
 • Место: Струга

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ридарец


 • Адреса: Пенка Котеска 23
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Нед од 22:00 до 11:30

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Специјал


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Специјал-Рекорд


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи