Фиат Дерби

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.1, нас.Илинден 34-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1054 км
  • Локација: после пругата десно

  • Телефон 2: 078 222872
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 08:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510572969_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Продажба на половни и нови делови за Fiat Alfa, Lancia и сервис за истите возила.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи