Комекс & Цо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Мурат Бафтијари 86
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км

  • Телефон 2: 044 338269
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561621427_34.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Комекс & Цо e претпријатие за обработка на мотори која во склоп има своја машинска работилница. Основна дејност ни е репарација на мотори, а со тоа и продолжување на работниот век.

Опремени сме за комплетна услуга во областа на обработка на мотори:
•Егализирање на радилица
•Бушење и хилзновање на блок од мотор
•Равнење глава од мотор, тест (испитување) глава од мотор
•Обработка и пиксновање на клипњачи
•Обработка на сицеви од вентили
•Обработка на вентили и сите видови услуги на дребонг фрезмашина
•Магнетна машина за равнење
•Трновање блокови
•Трновање клипњачи со камен
Вршиме и
•Автосервис - Бушење и хилзновање на блок на мотор и равнање глава од мотор, тест (испитување) глава од мотор и други услуги.
•Автоделови
•Работилница - Машинска работилница за комплетна обратотка на клипњачи и сите видовина услуги на дреблонг фрезмашина.

Работиме секој работен дена од 08 до 18 часот вклучително и сабота.
Посетете не на ул. Мурат Бафтијари бр.86, во Тетово или контактирајте не на некој од нашите телефони 070 224 514 и 075 525 855.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи