ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Елисие Поповски Марко 49-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663327823_25.png?t=true&w=300&h=300


Цена со ДДВ:6.800 ден.

Основи на програмирање во Python

Цена со ДДВ:5.782 ден.

Решавање проблеми и донесување одлу ...

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Општ германски јазик

Цена со ДДВ:8.500 ден.

Подготовка за ibt TOEFL

Цена со ДДВ:8.500 ден.

Подготовка за IELTS

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Англиски за човечки ресурси

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Општ албански јазик

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Општ грчки јазик

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Општ италијански јазик

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Англиски за правници

Цена со ДДВ:12.400 ден.

Детски јазични курсеви - 8 месеци

Цена со ДДВ:6.000 ден.

C++

Цена со ДДВ:6.900 ден.

Основи на JAVA

Цена со ДДВ:14.600 ден.

Графички дизајн

Цена со ДДВ:7.500 ден.

MS Project

Цена со ДДВ:2.500 ден.

Power Point


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи