ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: 9-ти Мај 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300


Цена со ДДВ:6.800 ден.

Основи на програмирање во Python

Цена со ДДВ:6.800 ден.

Основи на програмирање во Python

Цена со ДДВ:5.428 ден.

Решавање проблеми и донесување одлу ...

Цена со ДДВ:5.600 ден.

Општ германски јазик

Цена со ДДВ:5.600 ден.

Општ руски јазик

Цена со ДДВ:3.900 ден.

Англиски за контролори за летање

Цена со ДДВ:3.900 ден.

Англиски за човечки ресурси

Цена со ДДВ:5.600 ден.

Access

Цена со ДДВ:6.000 ден.

C++

Цена со ДДВ:6.900 ден.

Основи на JAVA

Цена со ДДВ:12.600 ден.

Графички дизајн

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Word - напредни техники

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Windows & Word

Цена со ДДВ:7.500 ден.

MS Project

Цена со ДДВ:4.600 ден.

Photoshop

Цена со ДДВ:2.500 ден.

Power Point


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи