ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

 • Адреса: Елисие Поповски Марко 49-1/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:5.310 ден.

Ефективно водење состаноци

Цена со ДДВ:10.030 ден.

Развој и управување на човечки ресу ...

Цена со ДДВ:10.030 ден.

Ефективно лидерство и менаџмент

Цена со ДДВ:10.030 ден.

Обука на обучувачи (ТоТ)

Цена со ДДВ:10.502 ден.

Управување со промени

Цена со ДДВ:10.502 ден.

Управување со проекти

Цена со ДДВ:5.782 ден.

Ангажираност на работното место

Цена со ДДВ:5.192 ден.

Презентациски вештини

Цена со ДДВ:10.502 ден.

Грижа за клиенти

Цена со ДДВ:11.918 ден.

Стратешко планирање

Цена со ДДВ:11.918 ден.

Управување со тимови со високи перф ...

Цена со ДДВ:11.918 ден.

Тим и градење тимови

Цена со ДДВ:11.918 ден.

Менаџирање со работна сила од далеч ...

Цена со ДДВ:5.310 ден.

Управување со тешки ситуации

Цена со ДДВ:5.310 ден.

Справување со тешки клиенти

Цена со ДДВ:5.782 ден.

Решавање проблеми и донесување одлу ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Еуролингва


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 15-а-2/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7f4121814ee145db8c53ad570d01c53.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингКлиматизирано

Конгресен сервисен центар


 • Адреса: Владимир Полежиновски (Иван Милутиновиќ) 22/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Со повеќе од 14 години искуство во обезбедувањето на професионални услуги за превод на 32 јазика, толкување и организација на настани, имплементација на домашни и меѓународни проекти, како и издаваштво, Конгресен сервисен центар денес е синоним за беспрекорни услуги и услуги со исклучителна вредност за клиентите.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Јавен превозWi-Fi Зона

Лингванет


 • Адреса: Коле Неделковски 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00

ЛИНГВАНЕТ ДООЕЛ обезбедува преводи од професионални преведувачи на сите јазици и во повеќе домени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554973310_9.png?t=true&w;=300&h;=300

Аиди консалтинг - Фатма Хасиќ


 • Адреса: Адвокатска уличка ( Пајко Маало ) 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Овластен судски преведувач - босански, црногорски, турски - турски, англиски и српски - Норвешки, дански, шведски, украински, руски, шпански, арапски, унгарски, грчки, романски - Полски, чешки, словачки, албански, бугарски, словенечки, хрватски, италијански и француски Како АИДИ Преведувачки услуги и консултантски услуги, работиме во Скопје од 1998 година.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658386823_05.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Откако Владата вчера реши да го укине прогресивниот данок и да го задржи рамното оданочување, стигнаа и првите реакции на оваа одлука. Дел од експертите, ...
сите 91 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи