Ехи


  • Адреса: Венијамин Мачуковски 28, п.фах 723
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: карши Општина Аеродром

  • Факс: 02 2401175
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562314799_99.png?t=true&w=300&h=300


ЕХИ дооел е компанија со широк спектар на производи и услуги на подрачјето на третман на комунални, индустриски, питки и процесни води. Со долгогодишното искуство достигнавме препознатлив квалитет на пазарот, кој придонесе за зачувување и заштита на околината. Различните технологии кои ги применуваме во секојдневното работење ни овозможуваат да ги задоволиме сите специфични потреби на купувачите, при што заштитата на околината е на прво место.

Сите наши системи се проектираат и се изработуваат во согласност со Европските норми, и се атестирани од страна на акредитирани институции за контрола на квалитетот.

Во целокупното работење на компанијата имплементиравме интегриран систем на управување со квалитет, животна средина и безбедност на работа согласно со меѓународните стандарди ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 и OHSAS 18001:2007.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи