Ехи


  • Адреса: Венијамин Мачуковски 28, п.фах 723
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: карши Општина Аеродром

  • Факс: 02 2401175
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562314799_99.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ЕХИ е специјализирана фирма за изведба, проектирање, реконструкција и санација на:
• системи за водоснабдување
• канализациони системи
• гасоводни системи
• пумпни и филтер станици, резервоари
• прочистителни станици, сепаратори на масти и масла

Во рамките на својата дејност ЕХИ се занимава со изведување на подземна инфраструктура со хоризонтално машинско бушење (без вршење на ископ). Нашите услуги вклучуваат изведба и санација на сите типови на цевководи и кабелски инсталации под патишта, железнички пруги, постоечки градежни објекти и друга инфраструктура без копање на ровови.

Услуги:
• Водоводни системи
• Канализациони системи
• Гасоводни системи
• Подземна инфраструктура без вршење на ископ
• Прочистителни станици
• Третман на води
• Системи за наводнување и одводнување
• Полагање на кабли
• Геодетски мерења
• Консалтинг

Производи:
• Прочистителни станици
• Сепаратори на масти и масла
• Септички јами
• Шахти
• Акумулација на атмосферски води

Нашата фирма располага со сертифицирани монтери на цевки за електрофузионо и челно заварување, како и искусен стручен кадар и опрема за успешно решавање и на најсложените задачи поврзани со изведбата на овие објекти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи