Др.Александар Манолев

ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Радишанска 25-А/1 лок.123
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: Радишани-Мал ТЦ

  • Телефон 2: 071 244914
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512382543_88.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи