Др.Александар Манолев

ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Радишанска 25-А/1 лок.123
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: Радишани-Мал ТЦ

  • Телефон 2: 071 244914
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512382543_88.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Носител на дејност д-р. Александар Манолев, специјалист интернист, со Постдипломска стручна надградба во Клинички Центар Љубљана, Нуклеарна медицина, Отсек за Тироидна жлезда, комплетна едукација од областа на Патологијата на тироидната жлезда.

Постдипломска стручна надградба во Сеучилишен Центар Загреб, Клиника Дубрава, Сертификат за Едукација од I степен под покровителство на Џеферсон Универзитет, САД, Комплетна едукација за дијагностика со Колор –Доплер апаратура.
Ординацијата по Интерна Медицина е најновата стручна дејност која е во функција од 2010 год. Кабинетот е опремен со најсовремена апаратува која овозможува квалитетни прегледи од областа на ехо дијагностиката, ЕКГ испитување, холтер дијагностика на артериски притисок, спирометрија.

• Доплер на крвни садови
• Доплер на каротидни артерии
• Доплер на бубрези
• Доплер на артерии на нозе
• Доплер на вени
• ЕКГ
• Холтер за притисок
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи