ДНА АННИ Фарм

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км
  • Локација: Хром
Дејности:

аптеки


  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698149305_51.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти.

Лоцирани на 2 локации во Скопје:
– ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44
– ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел
Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија
Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија
Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

За повеќе совети за добро здравје, следете ги нашите објави на YouTube: https://www.youtube.com/@annifarm4302
За најновите промоции на ДНА Анни Фарм: https://www.annifarm.com.mk/product-category/sales/
повеќе
50%заштеда
Цена со ДДВ:364 ден.182 ден.

BECUTAN KIDS VITS Мултиимуно (прашо ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:218 ден.109 ден.

BECUTAN KIDS VITS Б-комплекс сируп ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:220 ден.110 ден.

BECUTAN KIDS VITS Мултивитамини (си ...

26%заштеда
Цена со ДДВ:1.390 ден.1.029 ден.

OILAGE nourishing day cream restori ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.000 ден.750 ден.

NORMACNE Moisturizing and regulatin ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:590 ден.443 ден.

HYDRAIN3 HIALURO enzyme peeling, 50 ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.398 ден.1.118 ден.

ББ крем EMBRIOLISSE

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.398 ден.1.118 ден.

Серум за трепки и веѓи Embriolisse

20%заштеда
Цена со ДДВ:974 ден.779 ден.

BIODERMA Atoderm Préventive 200ml

20%заштеда
20%заштеда
20%заштеда
Цена со ДДВ:510 ден.408 ден.

DERMEDIC HYDRAIN3- Ултра-хидратанте ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.075 ден.860 ден.

Weleda Skin food путер за тело 150m ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:680 ден.544 ден.

SIXT SENSE 40 ml

20%заштеда
Цена со ДДВ:680 ден.544 ден.

SIXTH SENSE крем за сува и нормална ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:680 ден.544 ден.

SIXTH SENSE крем за комбинрана кожа ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи