Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Куманово
 • Гевгелија
 • Крива Паланка
 • Тетово
 • Струмица
 • Делчево
 • Струга
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Царинарници
 • Шпедиции
 • Логистика
 • Транспорт - меѓународен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Царинарници

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Царинска испостава-Дојран


 • Адреса: Граничен премин Дојран
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7642 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Железничка станица Табановце


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Железничка станица Трубарево


 • Адреса: ул.808 б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Железничка станица-Гевгелија, отсек за стоково царинење


 • Адреса: Железничка станица Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7631 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Кавадарци


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Куманово


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Меџитлија


 • Адреса: Граничен премин Меџитлија
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7568 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Ново село


 • Адреса: Граничен премин Ново село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7641 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Прилеп


 • Адреса: Трајко Николоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Св.Наум


 • Адреса: Граничен премин Св.Наум
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7522 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Скопје 3


 • Адреса: 15-ти Корпус 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Стење


 • Адреса: Граничен премин Стење
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7532 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Струга


 • Адреса: Индустриска зона б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Струмица


 • Адреса: Терминал Струмица
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7619 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:00 • Нед од 12:00 до 00:00

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царинска испостава-Ќафасан


 • Адреса: Граничен премин Ќафасан
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

царинарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цолимпекс


 • Адреса: Царински Терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7558 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 65 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 40 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Nvidia во средата прогнозираше раст на приходите за првиот квартал од 233%, далеку над очекувањата на Волстрит за раст од 208%. За ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи