Царинска испостава-Струмица


  • Адреса: Терминал Струмица
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7619 км
Дејности:

царинарници


  • Факс: 034 326105
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:00
    Нед од 12:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Само една третина од ланскиот чист профит ќе оди за дивиденда, а другите две третини ќе бидат инвестирани, со цел компанијата и натаму да продолжи со позитивни ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Со задоволство Ве известуваме дека вчера се одржа прес-конференција за претставување на новоформираната фондација „Центар за ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи