Bus Station-Kriva Palanka (Avtobuska stanica-Kriva Palanka)


  • Address : Ilindenska 89
  • Place: Kriva Palanka
  • Distance: ≈7546 км

  • Telephone 2: +389 70 381146
  • Working Hours: Mon - Sun from 04:30 to 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
сите 52 | | | веќе видена

Романија ги покачи најниските плати за 10 проценти. Романскиот премиер Марсел Чолаку најави зголемување во две транши – од 1 јуни и од 1 септември, пренесува ...
сите 5 | | | веќе видена

Американската и британската берза денеска се затворени поради неработни денови, а на пазарите истовремено е забележан пораст на цените на нафтата, златото и ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel