Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Леб и бели печива
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Прилеп

Александрија-2000


 • Адреса: Херој Карпош 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 15:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бафало


 • Адреса: Борис Кидрич лок.6-1-а-2/1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бафало


 • Адреса: Благоја Цанески-Челото 8/1
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бели мугри


 • Адреса: Републиканска 37
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00 • Саб - Нед од 06:00 до 14:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бело лале


 • Адреса: Лазо Попоски 12
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 06:00 до 17:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бест


 • Адреса: Борка Талески 99
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 02:00

Пауза Пон-Саб 12-17ч

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дудето


 • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 152
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 12:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Калимеро


 • Адреса: Јоска Јорданоски 33
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Калимеро


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1110 км
 • Работно време: Пон - Пет од 04:00 до 12:00 • Саб од 06:00 до 12:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Матеја


 • Адреса: Трајко Николоски 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1117 км
 • Работно време: Пон - Саб од 04:00 до 12:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младост


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 29
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1117 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наташа


 • Адреса: Трајко Тарцан б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 15:00 • Саб од 06:00 до 12:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пеце 2019


 • Адреса: Лазо Попоски 16
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пролет Дудето


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 48
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 12:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сава цвет


 • Адреса: Егејска 7
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1117 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 13:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити гарден


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 28
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈1118 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:00 до 00:00 • Нед од 19:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во период кога Министерството за финансии најавува Измени на законот за финансиски друштва со кои нуди поголема заштита на граѓаните коишто ги користат нивните ...
сите 27 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Мајкрософт објави повеќегодишна инвестиција од повеќе милијарди долари во вештачка интелигенција (ВИ) додека го продолжува ...
сите 31 | | | веќе видена

Инфлацијата во еврозоната се уште е присутна, па Европската централна банка (ЕЦБ) ќе мора дополнително да ја олади со прилагодување на основната каматна ...
сите 40 | | | веќе видена

Поевтината струја за компаниите не донесе и пониски цени на производите во продавниците. Цените на најголем дел од производите остана исти, повисоки иако ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи