Александрија-2000


  • Адреса: Херој Карпош 18
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈1118 км
  • Локација: кај саатот
Дејности:

бурекџилници


  • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи