Божји пат

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Христијан Карпош 71
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7568 км
  • Локација: Во Градската Капела

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1627385397_39.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Единствен погребален оператор во Штип со комплетна услуга и сопствен ресторан во градската капела.

Погребален оператор <b>Божји пат</b> ви нуди комплетен сет на погребална опрема и услуги кои имаат за цел да ви овозможат давање достоинствено испраќање на погреб на вашиот близок.

Во сетот услуги ви нудиме: преземање на покојниот со лиценцирани специјални погребни возила, целосна тоалета на покоен, откоп/закоп на сите гробишта, комплетна опрема, превоз и сместувања во капелата со целосна документација, обезбедување на сите потребни реквизити: ковчег, крст, венец, цвеќе, постелнини, ќебе, перниче, крпи, пченица, тутри со локум, бонбони и изработка на некролози.

Нудиме ручек за покоен во нашиот сопствен ресторан “Орхидеја Флорес” кој е сместен во самата капела на градските гробишта во Штип.

Достапни 24/7
Тел: 071 600 327
Тел: 078 472 768

Ви нудиме најдостапни цени со комплетна услуга. Вршиме превоз низ цела Македонија и странство со собирање на комплетна документација.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи