ББ бус турс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 23-2/а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: заедно со Дрим Холидејс

  • Телефон 2: 078 442340
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528246_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ББ бус турс врши организиран превоз на патници.

За повеќе информации контактирајте не на бројот 078442340 или 02 3120070.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи