ББ бус турс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Миладин Поповиќ 3-а/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: заедно со Дрим Холидејс

  • Телефон 2: 078 442340
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528246_38.png?t=true&w=300&h=300


ББ бус турс врши организиран превоз на патници.

Автобуси од марките:
MAN R09
- euro 5
- Seats 55+1+1
- Year 2013
- WEBASTO, AC, WC, TV, DVD, 220V

NEOPLAN TOURLINER
- EURO 5
- Year 2010
- Seats 55+1+1
- Option 4* comfort 49+1+1
- WEBASTO, AC, WC, TV, DVD, 220V

NEOPLAN TOURLINER
- euro 4
- Year 2005
- Seats 59+1+1
- Option 4* comfort 53+1+1
- WEBASTO, AC, WC, TV, DVD, 220V

За повеќе информации контактирајте не на бројот 078442340 или 02 3120070.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи