Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Љорза Фарм


 • Адреса: с.Црнилиште
 • Место: Прилеп

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меди-фарм


 • Адреса: Едвард Кардељ, с.Кривогаштани 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7535 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мелиса 1


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 35
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента фарм 1


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 190
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 23:00 • Саб - Нед од 07:30 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента фарм 2


 • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 172
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента Фарм 3


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 17:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента Фарм 4


 • Адреса: Едвард Кардељ, с.Кривогаштани 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7534 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миа фарм


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олимпија


 • Адреса: Васко Карангелески 54
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ортофарм


 • Адреса: Трајко Тарцан 19
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Панацеа


 • Адреса: Васко Карангелески 102
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Промедика


 • Адреса: с.Обршани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ремедија


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7527 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ремедија 1


 • Адреса: Рампо Левката 6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стеванаџија


 • Адреса: Трајко Тарцан б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фарма Нова


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 28
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармед


 • Адреса: Републиканска 49
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хера


 • Адреса: Димо Наредникот 63
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херба


 • Адреса: Борка Талески 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2005 Вивафарм


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 59
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ајварот годинава ќе биде луксуз. Метар кубен дрва се продава за 4 500 денари, зејтинот скокна на 150 до 170 денари, а неизвесна е и цената на ајварската ...
сите 154 | | | веќе видена

Понекогаш се прашувам дали во економскиот тим во СДСМ имаат срам (тоа е се разбира доколку ги разбираат работите) или пак се се сведува на непознавање на ...
сите 7 | | | веќе видена

Владата предводена од СДСМ успева и во време на светска економска криза да ја одржи стабилноста и ликвидноста на домашната економија, се истакнува во денешното ...
сите 92 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи