Anfi Land (Anfi Lend)


  • Address : bul.V.S.Bato 51 lok.4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7503 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00
    Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 156 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel