Андреј компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноОспособено за бебињаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Петричка 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: Карши трговскиот Веро Џамбо, на самиот ќош

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595853396_51.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Андреј Компани нуди голем и разновиден избор на велосипеди, детски играчки и бебешка опрема со преку 5000 видови кој секојдневно се надополнуваат.

Застапници сме за повеќе европски брендови од кои најпредпознатлив е брендот CHIPOLINO за бебешка опрема, како и за три брендови кој бележат експанзија во квалитетот и асортиманот на своите производи, а тое се PILSAN, DEDE, DOLU.

Нашата компанија е формирана 1998 г. Почетоците се во продавница од 18м2, a динамиката на растот на компанијата е задоволителна, така да денес располагаме со повеќе од 300 м2 продажен центар во Скопје, и повеќе од 2000 м2 магацински простор за големопродажба. Поседуваме два продажни салони во строгиот центар на Штип, еден за бебешка опрема од 180 м2,како и за детски играчки од 160 м2.

За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години, повелете во Андреј Компани!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи