Trendline

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571381248_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

TrendLine PROJEKTIM DHE PUNIM I:

- SAUNAVE FINLANDEZE
- PISHINAVE DHE PAJISJEVE PËR PISHINË
- SAUNA INFRA TË KUQE
- XHAKUZI
- BANJA ME AVULL DHE HAMAMI
- VASKA HIDROMASAZHUESE
- SHEZLLONE TË NGROHTA RELAKSI
- PAJISE PËR QENDRA LLIXHE

Mirë se erdhët!

Aktiviteti themelor i firmës Trendline SHPK-Shkup është fokusuar në projektimin, punimin dhe pajisjen e pishinave, vaskave hidromasazhuese(JACUZZI), sauna finlandeze, sauna infra-te kuqe, banja me avull si dhe pajisje nga prodhues evropianë dhe botërorë, nëpërmjet përvojës tonë, çmimeve konkurruese, garancisë së produkteve tona dhe korrektësia maksimale ndaj dëshirave dhe kërkesave të klientëve.

Klientëve tanë u ndihmojmë me këshillë në lidhje me formën e dëshiruar dhe madhësitë e saunës, pishinës, vaskës hidromasazhuese, banjës me avull si dhe këshilla rreth mënyrës së duhur të përdorimit dhe mirëmbajtjes së tyre.
Produktet tona përfundimtare të punuara për klientët tanë karakterizohen me estetikën e tyre, veçantinë, funksionalitetin dhe efikasitetin e plotë.

Punën tonë e mundësuan klientët dhe blerësit e kënaqur, nëpërmjet rekomandimeve për punën tonë korrekte dhe të shpejtë, si dhe çmimet korrekte të pajisjeve për sauna dhe pishina. Shtoni dhe vlerën shtesë në shtëpinë tuaj, kopsht, hotel, qendër llixhe.
më shumë
5%save
Retail Price - VAT Included:70.000 MKD66.500 MKD

Relax hot sun beds

Retail Price - VAT Included:275.000 MKD

Steam Bath - Hamam 2m x 1.5m x 2,4 ...

Retail Price - VAT Included:85.950 MKD

Finnish sauna for home relaxation ( ...

Retail Price - VAT Included:95.175 MKD

Finnish sauna for home relaxation ( ...

Retail Price - VAT Included:110.000 MKD

Finnish sauna 2,0m x 1,5m x 2,05m

Retail Price - VAT Included:295.000 MKD

Swimming Pool 8x4x1,5m

Retail Price - VAT Included:160 MKD

chemicals and pool agents

Retail Price - VAT Included:92.250 MKD

Pool robots

Retail Price - VAT Included:7.400 MKD

Pool accessories

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Finnish sauna

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj