Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taksi - kompani
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani në Veles

Di-MarKategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Martin Travel


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 18
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niko 2004


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 9
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pan taksi


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 18
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 05:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perka 13-594


 • Adresa: Ordan Xhinot 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Lider 13-123


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teo TaksiKategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 108 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 98 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 22 | | | веќе видена

Гранд Скопје ќе ги претстави најновите трендови и перспективи за развој на пазарот на недвижности на втората Конференција за комерцијални недвижности, која ќе ...
сите 10 | | | веќе видена

„Ај Стаил“, „Ледиком“, „Антариас“ и „Мобеликс“ се најпопуларни продавачи во Македонија на мобилни телефони, таблет комјутери, лаптопи, најчесто производи од ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj