Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani në Strumicë

Bambi drims 2 13-991


 • Adresa: Mlladinska 201
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllek-shmek 13-870


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobsonce


 • Adresa: bul.Marshall Tito 8/15
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cager 2008 TaxiKategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra 13-098


 • Adresa: Marshal Tito 172
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Espero 13-151


 • Adresa: Marshal Tito, f.Novo Sellë p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7635 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kobi


 • Adresa: Strasho Pinxhur 8
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Dav 13-600 15-060


 • Adresa: Klliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Maki


 • Adresa: Nлnл Tereza 4-1/21
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Moment 13-050


 • Adresa: f.Bosillovë 231
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7623 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi NimaKategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Kika 13-188


 • Adresa: 11 Tetori 17-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktor 13-152


 • Adresa: Marshal Tito Novo Selo 38
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7635 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj