Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani në Strugë

Dauti


 • Adresa: Mini Servisna Zona f.Radollishta p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oskar 13-232


 • Adresa: Marshal Tito 117
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strela 13-322


 • Adresa: Risto Krlle p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Marijan 13-366


 • Adresa: Risto Krlle p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VakuKategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xoker klasik 13-030


 • Adresa: Risto Krlle p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со евтини понуди во последен момент, домашните агенции се обидуваат да спасат барем дел од туристичката претсезона, која почнува овој продолжен викенд. ...
сите 2 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 46 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 11 | | | веќе видена

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj