Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani në Ohër

Aktuel 13-222Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bell Mercedes 13-800


 • Adresa: Komuna e Parisit 15
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deluks 13-088


 • Adresa: Klaudija vtora p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Favorit


 • Adresa: Ilindeni, f.Vellgosht 68
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GringosiKategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mercedes 13-666Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonik


 • Adresa: Galicica 38
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suzuki 13-999, 13-111, 13-444, 13-000


 • Adresa: bul.Turistiçka 36
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Mobi dik 13 006


 • Adresa: bul.Turistiçka 75
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj