Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani në Kumanovë

Allo-taksi 13-011


 • Adresa: rr.4 28
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 02:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joker 13-011


 • Adresa: rr.4, lagja Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luks 13-582


 • Adresa: Ivan Millutinoviq 4
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7511 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nderimi


 • Adresa: Potok Serava 71
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Princ 13-585


 • Adresa: rr.103, Rajkova kuqa 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sia Turs


 • Adresa: Vasko Karangeleski 56
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Speed 13-596


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 172/1-23
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Клубот БУМ, кој овозможува помош во поврзувањето на релација инвеститори – компании по пат на финансирање на бизнисите преку пазарот ...
сите 4 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj